Opole. Ruszył proces Viktora S. Miał zabić byłą partnerkę z zazdrości. "Będziesz ze mną albo z nikim"

W Sądzie Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces 38-letniego Viktora S., który podczas imprezy miał zamordować swoją 46-letnią byłą partnerkę. - Byłem w takim szoku, że nie pamiętam, jak dokonałem tego zabójstwa nożem - zeznał mężczyzna.

38-letni obywatel Ukrainy Viktor S. podczas rozprawy w Sądzie Okręgowym w Opolu zeznał, że nie planował zabójstwa 46-letniej Ukrainki. Chciał ją jedynie nastraszyć, ponieważ był zazdrosny. Przyznał się do morderstwa, jednak nie zgadza się z tym, że doszło do zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Torebka z pieniędzmi porzucona na stacji paliw

Opole. Ruszył proces Viktora S., który miał zamordować swoją byłą partnerkę

Do zabójstwa kobiety doszło 23 kwietnia 2022 roku na terenie posesji przy ul. Parkowej w Zdzieszowicach. Według prokuratora mężczyzna działał z zamiarem bezpośredniego pozbawienia życia kobiety. Viktor S. zadał byłej partnerce ciosy scyzorykiem o długości siedmiu centymetrów. Ustalono, że 46-latka zmarła w wyniku odniesionych ran - trzech kłutych klatki piersiowej oraz podciętego gardła. Jak zeznawał mężczyzna, ich związek był pełen konfliktów, a on był stale zazdrosny o byłą partnerkę.

Joseph Augustus ZarelliWiadomo, kim był "Chłopiec z pudełka". Rozwiązano sprawę sprzed 65 lat

Opole. Viktor S. przyznał się do zabójstwa byłej partnerki

Viktor S. tłumaczył podczas rozprawy, że kochał 46-letnią Ukrainkę i nie planował morderstwa. Przyznał się jednak do zabójstwa kobiety. Nie zgodził się z zarzutami, że doszło do zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. - Widziałem, że Natalia dostała SMS-a od innego mężczyzny, powiedziała, że spotka się z nim po naszej imprezie. Byłem bardzo wzburzony emocjonalnie - przekazał Viktor S.

To miało doprowadzić do zabójstwa 46-latki. - Byłem w takim szoku, że nie pamiętam, jak dokonałem tego zabójstwa nożem. Nie pamiętam, jak uderzałem - zeznał mężczyzna, cytowany przez Radio Opole. Sędzia Robert Mietelski przytoczył to, co mężczyzna powiedział podczas postępowania przygotowawczego w Prokuraturze Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu. Zeznał wtedy, że po przeczytaniu SMS-a, który otrzymała kobieta, powiedział, że pobije nadawcę wiadomości, a 46-letnią Natalię zabije. - Powiedziałem do niej: albo będziesz ze mną, albo z nikim. Prawą ręką wyciągnąłem z kieszeni nóż. Przyłożyłem jej go do szyi i jeden raz podciąłem. Chciałem ją tylko wystraszyć i zmusić, by do mnie wróciła - relacjonował przebieg zdarzenia oskarżony, cytowany przez Radio Opole.

Myśliwy zastrzelił 16-latka. Myśliwy zastrzelił 16-latka. "Stwierdziłem, że to dzik"

Więcej o: