Sochaczew. Atak nożownika w sklepie. Nieoficjalnie: Napastnikiem był mąż ofiary

Pracownicę sklepu w Sochaczewie zaatakował jej mąż - ustaliło nieoficjalnie RMF FM. Mężczyzna miał mieć zakaz zbliżania się do żony, a także dozór policyjny. Wciąż trwa obława na napastnika.
Zobacz wideo Wybił łokciem szybę w autobusie, szuka go policja

Do ataku doszło w czwartek przed południem w sklepie przy ul. Płockiej w Sochaczewie. Służby miał zawiadomić pracownik monitoringu. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, znaleźli ranną ekspedientkę. Jak nieoficjalnie dowiedziało się RMF FM, napastnik zadał kobiecie ponad 20 ciosów nożem.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Sochaczew. Nożownik zaatakował ekspedientkę sklepu, kobieta zmarłaSochaczew. Nożownik zadał ekspedientce 20 ciosów nożem. Kobieta zmarła

Nieoficjalnie: Kobietę zamordował jej mąż

Reporterom rozgłośni udało się ustalić, że napastnikiem był mąż ekspedientki. Mężczyzna miał mieć zakaz zbliżania się do żony, a także był objęty dozorem policyjnym.

Wciąż trwa policyjna obława - funkcjonariusze poszukują nożownika. - Trwa teraz szeroko zakrojona obława. Mężczyzny szukają policjanci z Sochaczewa, wspomagani są też przez policjantów z wydziału prewencji policji z Płocka oraz śmigłowiec - przekazała w rozmowie z tvnwarszawa.pl aspirant Agnieszka Dzik, oficer prasowa policji w Sochaczewie.

Czesław Michniewicz i Mateusz MorawieckiMichniewicz "wsypał" Morawieckiego ws. premii dla piłkarzy. A premier już gasił pożar

Więcej o: