Sochaczew. Nożownik zaatakował ekspedientkę sklepu, kobieta zmarła. Media: Zadał 20 ciosów

Nie żyje pracownica jednego ze sklepów w Sochaczewie. Kobieta została zaatakowana przez nożownika. Według nieoficjalnych informacji napastnik miał zadać ekspedientce ponad 20 ciosów.
Zobacz wideo Wybił łokciem szybę w autobusie, szuka go policja

Do zdarzenia doszło w czwartek w sklepie przy ul. Płockiej w Sochaczewie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, znaleźli ranną ekspedientkę. Jak nieoficjalnie dowiedziało się RMF FM, napastnik zadał kobiecie ponad 20 ciosów nożem.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Mężczyzna przebrany za choinkę spowodował straty oszacowane na 60 tys. złotychCzłowiek-choinka poszukiwany. Poprzecinał opony w 20 samochodach [WIDEO]

Sochaczew. Nożownik miał zadać ekspedientce ponad 20 ciosów nożem.

35-latka nie przeżyła. - Na miejscu pracują teraz policjanci i prokuratorzy, którzy ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia - powiedziała w rozmowie z tvnwarszawa.pl aspirant Agnieszka Dzik, oficer prasowa policji w Sochaczewie.

Trwa policyjna obława - funkcjonariusze poszukują nożownika. - Trwa teraz szeroko zakrojona obława. Mężczyzny szukają policjanci z Sochaczewa, wspomagani są też przez policjantów z wydziału prewencji policji z Płocka oraz śmigłowiec - przekazała portalowi funkcjonariuszka.

Wojsko (zdjęcie ilustracyjne)Ćwiczenia wojskowe. Kogo czeka powołanie? Płk Bryś wyjaśnia

Więcej o: