Tomasz Lis przejdzie kolejną operację. "W kardiologii jest trochę inaczej niż w miłości"

Tomasz Lis ostatnio poinformował o tym, że ponownie trafił do szpitala na oddział kardiologiczny. Dziennikarza czeka operacja. - Mam nadzieję, że na Mikołajki dostanę sprawne serce - mówi na nagraniu w mediach społecznościowych.

W niedzielę 4 grudnia Tomasz Lis udostępnił w mediach społecznościowych nagranie ze szpitala. Dziennikarz mówi na nim, że czeka na operację na oddziale kardiologicznym.

Tomasz Lis przejdzie operację. "Mam nadzieję, że na Mikołajki dostanę sprawne serce"

Tomasz Lis przekazał, że właśnie jest przygotowywany do operacji serca. Ze słów dziennikarza wynika, że zabieg odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia. 

- Jutro mam zabieg. W kardiologii jest trochę inaczej niż w miłości. W miłości jest przez żołądek do serca, w kardiologii jest przez żyłę albo przez tętnicę do serca. Noga przygotowana, serce gotowe. Psychicznie jest już tylko niecierpliwość więc jutro wszystko w rękach fachowców i mam nadzieję, że na Mikołajki dostanę sprawne serce - mówi na nagraniu Tomasz Lis.

29 listopada dziennikarz przekazał, że po raz kolejny trafił do Centrum Zaburzeń Rytmu Serca w Aninie. Ma znajdować się pod opieką Łukasza Szumowskiego, byłego ministra zdrowia, który obecnie jest kierownikiem zespołu kliniki zaburzeń rytmu serca, do którego Lis trafił po kolejnym udarze.

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl.

Tomasz Lis, 14.11.2018 r. KielceTomasz Lis ponownie trafił do szpitala. Dziennikarz pod opieką Szumowskiego

W połowie października Tomasz Lis przeszedł czwarty udar. Miało to miejsce po tym, jak mężczyzna udał się do Chicago w USA na maraton. Sam lot w jedną stronę trwa około dziewięciu godzin. Podczas pobytu na oddziale neurologicznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie stwierdzono, że w sercu redaktora jest dziura - a dokładniej ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. 

Monika Strzępka, reżyserka teatralna, dyrektorka Teatru Dramatycznego w Warszawie. Jej powołanie unieważnił wojewoda mazowiecki Konstanty RadziwiłłMonika Strzępka "zawieszoną" doradczynią w Teatrze Dramatycznym

Więcej o: