Kraków. Śmiertelne potrącenie kobiety. Policja zatrzymała dwie osoby

W Krakowie na ul. Kapelanka miał miejsce śmiertelny wypadek - kierowca potrącił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja zatrzymała dwie podejrzewane osoby. Jedna z nich była pod wpływem alkoholu.

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek ok. godz. 5:50 na Kapelance, na wysokości stacji benzynowej. Kierowca potrącił kobietę, nie udzielił jej pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Jerzy S.Dlaczego Jerzy S. nie będzie odpowiadał za ucieczkę z miejsca wypadku?

Kraków. Kierowca potrącił kobietę. Zatrzymano dwie osoby - jedna pod wpływem alkoholu

- Kierowca samochodu osobowego marki Skoda jadący od ul. Monte Cassino utracił panowanie nad samochodem i wjechał w kobietę, która szła lub poruszała się na hulajnodze. Po potrąceniu kobiety samochód uderzył w budynek, a sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia - przekazał Piotr Szpiech, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie w rozmowie z Głosem24.

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dziewczynka jadąca na koniu potrącona przez samochódKraków. 13-latka jechała konno. Na skrzyżowaniu wjechał w nią samochód

Kraków. Kobieta zmarła mimo prób reanimacji

Wyjaśnił, że policja na drodze poszukiwań zatrzymała dwóch podejrzewanych mężczyzn w wieku 16 i 26 lat. - Wstępne wyniki wskazały, że starszy jest pod wpływem alkoholu. Na miejsce przyjechało pogotowie, ale reanimacja okazała się nieskuteczna - dodał Piotr Szpiech.

Policja bada okoliczności zdarzenia. Trwają ustalenia, czy 26-latek kierował pojazdem i przyczynił się do śmiertelnego wypadku.

Zobacz wideo Potrącenie pieszych w Zielonej Górze (6.11)
Więcej o: