Brutalne pobicie nastolatka przed szkołą w Gdyni. Policja zatrzymała napastników

Bili i kopali po całym ciele, po czym uciekli - trzech nastolatków brutalnie napadło na 15-letniego ucznia jednej ze szkół w Gdyni Leszczynkach. Ranny chłopak trafił do szpitala, a policja zatrzymała napastników.

Sprawą pobicia nastoletniego ucznia zajmie się sąd rodzinny i nieletnich. Do zdarzenia doszło w poniedziałek. - W trakcie przerwy na plac w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni weszło trzech nastolatków, którzy zaatakowali jednego z uczniów. Nastolatkowie bili i kopali go po całym ciele, po czym uciekli - powiedział PAP Roman Klunder z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, a jego wypowiedź cytuje Onet.

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Piecha: Wydaje mi się, że jest czas usiąść jeszcze raz z UE i przedyskutować sprawę wymiaru sprawiedliwości

Brutalne pobicie nastolatka przed szkołą w Gdyni. Policja zatrzymała napastników

- Policjanci ustalili tożsamość trzech sprawców pobicia. Przesłuchiwani są świadkowie - dodał Klunder.

Jolanta Grunert, oficerka prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, mówiła z kolei dla "Dziennika Bałtyckiego", że "pokrzywdzony został przewieziony do szpitala na obserwację". - Zebrane materiały dowodowe zostaną przekazane do sądu rodzinnego - podkreśliła.

Pobity nastolatek już wyszedł ze szpitala. Motyw zajścia wyjaśnia policja.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: