Makabryczne odkrycie w Lusowie. Znaleziono zwłoki kobiety - ciało było pozbawione głowy

W jednym z mieszkań w Lusowie pod Poznaniem służby odkryły zmasakrowane zwłoki 71-letniej kobiety. Ciało zmarłej miało odciętą głowę. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce przez sąsiadów zaniepokojonych długą nieobecnością lokatorki.

Jak podaje portal epoznan.pl, wezwanie dotyczyło jednego z mieszkań w Lusowie pod Poznaniem w województwie wielkopolskim. We wtorek 29 listopada straż gminna przyjęła zgłoszenie od sąsiadów zaniepokojonych długą nieobecnością jednej z lokatorek. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze. Strażnicy przez kilka minut próbowali dostać się do mieszkania 71-letniej kobiety. Po bezskutecznych próbach wezwali na miejsce straż pożarną i policję

Tragedia w Lusowie pod Poznaniem. Służby odkryły zwłoki kobiety. Ciało było pozbawione głowy

Policja została wezwana na miejsce we wtorek po godz. 20. Drzwi były zamknięte, więc konieczne było siłowe wejście do środka. Na miejscu, w jednym z mieszkań znaleźliśmy zwłoki z bardzo poważnymi obrażeniami - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Marta Mróz z poznańskiej policji. 

Sąd (zdjęcie ilustracyjne)Proces "Krwawego Tulipana". Miał zabijać partnerki. "Krew na butach"

Ciało było poważnie okaleczone i pozbawione głowy. Kobieta nie żyła od kilku dni. Na miejsce zdarzenia wezwano prokuratora, który przejął śledztwo. - Na miejscu przeprowadzono oględziny, zabezpieczono wszystkie ślady. Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do zakładu medycyny sądowej do dalszych badań. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok - wyjaśniła policjantka. 

Sąsiedzi byli zmartwieni tym, że od dłuższego czasu nie widzą 71-letniej kobiety, która na co dzień mieszkała sama. "To, że drzwi mieszkania były zamknięte, wskazywać może na to, że sprawca musiał zostać do środka wpuszczony. Nie było żadnych śladów włamania" - pisze nieoficjalnie dziennikarze "Faktu". 

Śmiertelne potrącenie w KatowicachKatowice. Śmiertelne potrącenie 73-latki. Popatrzcie tylko na szyby auta

Więcej o: