Częstochowa. Pobił pasażera w tramwaju. Policja prosi o pomoc w schwytaniu agresora [WIDEO]

Częstochowska policja poszukuje sprawcy brutalnego pobicia, do którego doszło latem tego roku w jednym z tramwajów. By zwiększyć szanse na schwytanie mężczyzny, opublikowane zostało nagranie, na którym widać całe zdarzenie. Rozpoznajesz agresora? Powiadom policję!

Częstochowska policja poszukuje mężczyzny, który w czerwcu tego roku zaatakował pasażera tramwaju. Funkcjonariusze opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać to zdarzenie i apelują o pomoc w schwytaniu sprawcy pobicia.

Częstochowa. Brutalne pobicie w tramwaju

Częstochowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło w czerwcu 2022 w jednym z tramwajów. Jak czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, "nieustalony dotąd mężczyzna kilkukrotnie uderzył bez powodu jednego z pasażerów, powodując u niego obrażenia twarzy".

Policja, by zwiększyć szanse na schwytanie mężczyzny, opublikowała nagranie, na którym widać twarz podejrzanego. 

Zobacz wideo Częstochowa. Zaatakował pasażera tramwaju. Policja udostępniła nagranie

Rozpoznajesz agresora? Powiadom policję!

Do incydentu doszło 23 czerwca 2022 roku w tramwaju linii numer 2 w Częstochowie. To właśnie wtedy jeden z pasażerów stał się agresywny i zaatakował innego pasażera podróżującego komunikacją miejską.

Młody mężczyzna ubrany w czarną koszulkę z krótkim rękawem, jasne, krótkie spodenki i niebieskie, sportowe buty bez powodu atakuje jednego z pasażerów. Uderza go rękami po twarzy i po głowie. Dopiero dzięki reakcji świadka agresor został wypchnięty z tramwaju

- piszą policjanci. Częstochowscy funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy. W komunikacie na stronie Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie możemy przeczytać apel, by każdy, kto był świadkiem tego zdarzenia lub może pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, skontaktował się z policją. Na stronie podane są dwa numery telefonu: 478581511 oraz 112.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: