Lubartów. Palił marihuanę w toalecie starostwa, został zatrzymany. Nieoficjalnie: To radny PiS

Radny z Lubartowa, został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET, chodzi o Krzysztofa Ż., radnego wybranego z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz wideo Policjanci poszukują ciała Jacka Jaworka

Jak podaje Radio ZET, w środę policja otrzymała informację, że w toalecie w budynku starostwa powiatowego w Lubartowie (woj. lubelskie) ktoś palił marihuanę. Okazało się, że to jeden z pracowników urzędu. Rozgłośnia ustaliła nieoficjalnie, że chodzi o Krzysztofa Ż., radnego wybranego z komitetu Prawa i Sprawiedliwości.

- W środę u jednego z naszych pracowników stwierdzono w trakcie pracy, że jest odurzony narkotykami. Mnie nie było wtedy na miejscu, ale sekretarz postanowił przebadać tego pana, wezwał policję. Policja to potwierdziła, sprawę przejęły organy ścigania - potwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową starosta lubartowski Tomasz Marzęda.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Monika StrzępkaMonika Strzępka odwołana. Nie jest już dyrektorką Teatru Dramatycznego

Policja nie podaje szczegółów

Radio ZET dowiedziało się również, że w domu Krzysztof Ż. funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 g marihuany.

Policja nie podaje jednak szczegółów sprawy. - Mieszkaniec powiatu lubartowskiego został przewieziony na komendę w celu wykonania z nim dalszych czynności - przekazała sierż. sztab. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji. Jak dodała, śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubartowie.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Ustalono tożsamość kobiety znalezionej na odkrywce Tomisławice

Więcej o: