Lubartów. Palił marihuanę w toalecie starostwa, został zatrzymany. Nieoficjalnie: To radny PiS

Radny z Lubartowa, został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET, chodzi o Krzysztofa Ż., radnego wybranego z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz wideo Policjanci poszukują ciała Jacka Jaworka

Jak podaje Radio ZET, w środę policja otrzymała informację, że w toalecie w budynku starostwa powiatowego w Lubartowie (woj. lubelskie) ktoś palił marihuanę. Okazało się, że to jeden z pracowników urzędu. Rozgłośnia ustaliła nieoficjalnie, że chodzi o Krzysztofa Ż., radnego wybranego z komitetu Prawa i Sprawiedliwości.

- W środę u jednego z naszych pracowników stwierdzono w trakcie pracy, że jest odurzony narkotykami. Mnie nie było wtedy na miejscu, ale sekretarz postanowił przebadać tego pana, wezwał policję. Policja to potwierdziła, sprawę przejęły organy ścigania - potwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową starosta lubartowski Tomasz Marzęda.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Policja nie podaje szczegółów

Radio ZET dowiedziało się również, że w domu Krzysztof Ż. funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 g marihuany.

Policja nie podaje jednak szczegółów sprawy. - Mieszkaniec powiatu lubartowskiego został przewieziony na komendę w celu wykonania z nim dalszych czynności - przekazała sierż. sztab. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji. Jak dodała, śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubartowie.

Więcej o: