Łódź: z grobu skradziono obsadzone diamentami złoty zegarek i złotą spinkę. Straty? Prawie 50 tys. zł

Z jednego z grobów w Łodzi skradziono złoty zegarek i złotą spinkę. Oba przedmioty były obsadzone diamentami. Sprawcy zuchwałej kradzieży poszukuje policja. Rodzina zmarłego wyznaczyła nagrodę w wysokości 30 tys. zł.

Do kradzieży doszło w czerwcu na cmentarzu świętego Rocha w Łodzi przy ulicy Zgierskiej 141. Do tej pory policji nie udało się odnaleźć sprawcy. W związku z tym łódzcy funkcjonariusze wydali komunikat, który ma pomóc w złapaniu złodzieja.

"Utracony został złoty zegarek obsadzony diamentami wartości około 40 tysięcy złotych oraz złota spinka do krawata, również obsadzona diamentami, o wartości około 7 tysięcy złotych" - przekazali policjanci.

Ukradziony zegarekUkradziony zegarek KMP Łódź

Ukradziona spinkaUkradziona spinka KMP Łódź

Zobacz wideo Szrot: Absurdem samym w sobie jest członkostwo Rosji w OBWE

Łódź. Zuchwała kradzież na cmentarzu

Jak dodano, "w porozumieniu z Prokuraturą Rejonową Łódź-Bałuty, rodzina zmarłego wyznaczyła nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych dla osoby, która wskaże sprawcę, bądź w istotny sposób przyczyni się do ustalenia osób odpowiedzialnych za to przestępstwo, lub pozwoli na odzyskanie skradzionego mienia".

Osoby, które mają informacje na temat tej sprawy, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy ul. Pienistej 71, tel. 47 841 14 50  (w godzinach 8-16) oraz 789 442 628 (w godzinach 8-20). Można także zadzwonić pod numer alarmowy 112.

"Zapewniamy pełną anonimowość" - zaznacza Komenda Miejska Policji w Łodzi.

***

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Więcej o: