Łuków. Napaść w kancelarii komorniczej. Zmarła 44-letnia komorniczka zaatakowana przez nożownika

Zmarła kobieta zaatakowana w piątek przez nożownika w kancelarii komorniczej w Łukowie w województwie lubelskim. Do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem. 42-letni mężczyzna zaatakował nożem kobietę i mężczyznę.
Zobacz wideo Ucieczkę przed policją zakończył skokiem ze skarpy

- Poszkodowani z obrażeniami ciała trafili do szpitala - przekazał nadkomisarz Andrzej Fijołek z komendy wojewódzkiej policji w Lublinie. 44-letniej komorniczki nie udało się uratować mimo prowadzonej reanimacji - zmarła w szpitalu. Napastnik został zatrzymany.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Łuków. Interwencja policji z użyciem broniŁuków. Nożownik wtargnął do kancelarii komorniczej. Policja użyła broni palnej

Atak nożownika w Łukowie

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 13:00 w jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie. Uzbrojony mężczyzna zaatakował nożem kobietę i mężczyznę.

- Policjanci, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu użyli wobec agresywnego nożownika broni palnej. Zraniony i obezwładniony mężczyzna został przetransportowany do szpitala - podkreślił nadkom. Andrzej Fijołek. Nożownik to 42-letni mieszkaniec gminy Wola Mysłowska.

Okoliczności napaści wyjaśniają policjanci po nadzorem prokuratora. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Śnieg w listopadzieMroźna noc przed nami. Zakopane już białe, w Tatrach "sypie i sypie"

Więcej o: