Łuków. Nożownik wtargnął do kancelarii komorniczej i ranił dwie osoby. Policja użyła broni palnej

Policja zatrzymała mężczyznę, który w kancelarii komorniczej w Łukowie zaatakował nożem dwie osoby. Wobec uzbrojonego i agresywnego 42-latka funkcjonariusze użyli broni palnej. Poszkodowani trafili do szpitala.
Zobacz wideo Ucieczkę przed policją zakończył skokiem ze skarpy

Jak przekazał nadkom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 13:00 w jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie.

Uzbrojony mężczyzna zaatakował nożem kobietę i mężczyznę. Według nieoficjalnych informacji - podaje TVN24 - ranni to pracownicy kancelarii. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Śnieg w listopadzieMroźna noc przed nami. Zakopane już białe, w Tatrach "sypie i sypie"

Łuków. Funkcjonariusze użyli broni palnej

- Policjanci, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu użyli wobec agresywnego nożownika broni palnej. Zraniony i obezwładniony mężczyzna został przetransportowany do szpitala - podkreślił nadkom. Andrzej Fijołek.

Z kolei Marcin Józwik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, przekazał w rozmowie z TVN24, że napastnik to 42-letni mieszkaniec gminy Wola Mysłowska. - Żyje, na obecną chwilę nie wiemy, jaki jest jego stan - powiedział.

Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna ataku. Okoliczności napaści wyjaśniają policjanci z Łukowa wspólnie z prokuraturą.

Przewodów, 16.11.2022 r.Nowe ustalenia ws. eksplozji rakiety w Przewodowie. Zniszczenia mogły być większe

Więcej o: