Jest nieuchwytny od 1998 roku. 93-letni oszust matrymonialny często zmienia wygląd [ZDJĘCIA]

Od 24 lat warszawscy policjanci próbują namierzyć oszusta matrymonialnego. Schwytanie mężczyzny utrudnia to, że bardzo często zmienia wizerunek. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

Warszawscy policjanci od 24 lat poszukują Eugeniusza Gadomskiego. 93-latek często zmienia wizerunek, co dodatkowo utrudnia jego namierzenie. 

Policja poszukuje Eugeniusza Gadomskiego. 93-latka nie można namierzyć od 1998 roku

Eugeniusz Gadomski poszukiwany jest od czerwca 1998 roku. Na podstawie listu gończego wystawionego za mężczyzną wiadomo, że jest on ścigany w związku z licznymi wyłudzeniami i oszustwami. Gadomski wyłudził m.in. "znaczną kwotę jako odszkodowanie za pobyt w obozie koncentracyjnym, w którym jak się okazało nigdy nie przebywał". Ponadto mężczyzna oszukał wiele samotnych kobiet, a jedną z nich nawet dotkliwie okaleczył.

93-latek ma około 170-175 cm wzrostu i piwne oczy. Może też nosić wąsy. Ma siwe włosy, chociaż policjanci nie wykluczają, że może je farbować. "Mężczyzna często zmienia fryzury - widywany był z włosami związanymi w kucyk, obcięty był 'na jeża', miał także włosy zaczesywane do góry oraz na bok z przedziałkiem" - wyjaśniają policjanci w komunikacie.

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

"Sylwetka szczupła, wyprostowana, duże, zadbane dłonie. Nosił złotą bransoletę oraz sygnet ze szlachetnymi kamieniami. Ubiera się elegancko, najczęściej nosi garnitury" - przekazuje dalej warszawska komenda.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z komendą policji na warszawskich Bielanach (ul. Żeromskiego). Zgłoszenia przyjmowane są osobiście lub telefonicznie. W tym drugim przypadku należy zadzwonić na numery: 47 723 71 61, 47 723 71 55, 47 723 71 56 lub całodobowy numer 112. Informacje można przesyłać również za pośrednictwem poczty elektronicznej: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: