Tarnów. Groźny wypadek w centrum miasta. Auto uderzyło w grupę pieszych

W centrum Tarnowa doszło do groźnego wypadku. Samochód, uderzony przez inne auto, wjechał w grupę pieszych. Ranne zostały trzy osoby, w tym dziecko.
Zobacz wideo Zielona Góra. Rowerzysta przewrócił się na rondzie. Po chwili najechał na niego samochód

Do wypadku doszło w piątek około godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulic Szujskiego i Szkotnik w Tarnowie (woj. małopolskie). - Kierujący samochodem alfa romeo, jadąc od ulicy Klikowskiej wjechał na skrzyżowanie, nie zważając na czerwone światło. Uderzył w bok przejeżdżającego na zielonym świetle fiata punto - powiedział w rozmowie z RMF FM rzecznik tarnowskiej policji asp. sztab. Paweł Klimek.

Jak dodał, "samochód wyrzucony z toru jazdy obracał się wokół własnej osi i wjechał w stojących na chodniku pieszych".

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Protest przed spotkaniem z Jarosławem Kaczyńskim w KrakowiePrzyszli protestować przed spotkaniem z Kaczyńskim. Wylegitymowała ich policja

Trzy osoby zostały ranne

"Gazeta Krakowska" podaje, że łącznie do szpitala przewiezione zostały cztery osoby. Kierującemu alfą romeo nie stało się nic poważnego, natomiast trzy osoby pozostały w szpitalu. To dwie kobiety i 12-letnie dziecko.

Przyczyny wypadku bada policja.

Były ksiądz Jacek Międlar na czele marszu narodowców 11 listopada 2021 rokuWrocław. Policja zatrzymała Międlara. Jechał na antyukraiński marsz

Więcej o: