Rzeszów. 24-letni Jarosław K. gwałcił małoletnią siostrę. Sąd utrzymał wyrok

24-letni Jarosław K. za zgwałcenie swojej małoletniej siostry spędzi w więzieniu sześć lat. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie podtrzymał dotychczasowy wyrok. Mężczyzna nie może też zbliżać się do siostry ani się z nią kontaktować.

8 listopada Sąd Apelacyjny w Rzeszowie (woj. podkarpackie) wydał wyrok w sprawie 24-letniego Jarosława K., który jest oskarżony o zgwałcenie swojej siostry w latach 2019-2020. W związku z tym całkowicie utrzymano wcześniejszy wyrok, wydany przez sąd I instancji. Cały proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, z całkowitym wyłączeniem jego jawności.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czeka nas spadek cen mieszkań? Dr Czerniak: Tak, ale nie będzie to duży spadek

Krosno. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie utrzymał wyrok wobec 24-letniego Jarosława K.

Zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie, 24-letni Jarosław K. został skazany na sześć lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został oskarżony przez Prokuraturę Rejonową w Krośnie o dwukrotne doprowadzenie siłą do obcowania płciowego z siostrą w wieku poniżej 15. roku życia. Skazany usłyszał też zarzut usiłowania trzeciego gwałtu, a także zarzut kazirodztwa.

Do wszystkich czynów miało dochodzić od 2019 do 2020 roku. Sprawą zajął się sąd apelacyjny, ponieważ obrona odwołała się od wcześniejszego wyroku. Według ustaleń "Faktu" chodziło o zmianę kwalifikacji czynu. Ze względu na specyfikę sprawy, prokuratura nie udzieliła więcej informacji.

Stado dzików w Rzeszowie Rzeszów. Stado dzików rozgościło się na miejskich bulwarach

Krosno. Jarosław K. został skazany na sześć lat pozbawienia wolności

Jarosław K. usłyszał pierwszy wyrok już w grudniu 2021 roku. Wtedy też Sąd Okręgowy w Krośnie wymierzył mu karę sześciu lat pozbawienia wolności. Mężczyzna ma także orzeczony przez sąd zakaz kontaktowania się z siostrą przez sześć lat. Nie może też zbliżać się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 20 metrów. Jarosław K. musi także zapłacić jej zadośćuczynienie.

34-latek zmarł po uderzeniu w słup. Wcześniej zjadł suszone czerwone muchomory 34-latek zmarł po uderzeniu w słup. Wcześniej zjadł suszone czerwone muchomory

Więcej o: