Lublin. Próbował zgwałcić kobietę w klubie. Policja publikuje wizerunek 37-latka

Funkcjonariusze z Lublina poszukują 37-latka, który pod koniec 2019 roku próbował zgwałcić młodą kobietę w jednym z klubów. Pokrzywdzona została przez niego kilkukrotnie uderzona. Sprawca groził też swojej ofierze.

Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Lublinie pojawiła się informacja o poszukiwaniach 37-letniego Marcina Kruczka. Mężczyzna w 2019 roku był jednym z uczestników imprezy w lubelskim klubie. W pewnym momencie 37-latek próbował zgwałcić młodą kobietę.

Zobacz wideo Uderzył w inne auto, wjechał w sklep na stacji paliw i niemal staranował ludzi. Potem... uciekł

Lublin. Policja poszukuje 37-latka, który próbował zgwałcić kobietę w klubie"

"Pokrzywdzona została kilkukrotnie uderzona. Sprawca kierował również wobec niej groźby karalne. Został spłoszony przez osoby postronne, które weszły do toalety i wezwały policję" - czytamy w komunikacie. Jak się okazuje, 37-latek został już skazany za ten czyn na trzy lata więzienia, ale ukrywa się przed organami ścigania. Za Marcinem Kruczkiem wydano więc list gończy.

37-latek ostatnio mieszkał w miejscowości Turka, znajdującej się między miejscowościami Jakubowice Murowane a Łuszczów Pierwszy w województwie lubelskim. Mężczyzna ma około 189 centymetrów wzrostu. Jest krępej budowy ciała. Ma czarne, krótkie włosy i brązowe oczy.

"Wszystkie osoby, które posiadają informacje o aktualnym miejscu pobytu Marcina Kruczka, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie tel. 47 811 57 27, 47 811 44 05, e-mail: wk.kmplublin@lu.policja.gov.pl" - czytamy w oświadczeniu. Policja zapewnia, że osoby, które zgłoszą się w sprawie poszukiwanego, mają zagwarantowaną anonimowość. 

25-latek uprowadził tramwaj i pojechał do Chorzowa - nowe informacje25-latek uprowadził tramwaj i pojechał do Chorzowa - nowe informacje

*********

Przemoc seksualna to każdy niechciany kontakt seksualny. Z danych UNICEF wynika, że na całym świecie tego rodzaju przemocy doświadczyło około 15 milionów nastolatek między 15. a 19. rokiem życia, ale tylko 1 procent nastolatek zwraca się z prośbą o pomoc do profesjonalisty. Badania wskazują, że u 80 proc. ofiar gwałtu rozwija się zespół stresu pourazowego (PTSD).

Pamiętaj, jeżeli Ty lub bliska Ci osoba padła ofiarą przemocy seksualnej, pomoc możesz uzyskać, dzwoniąc na Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" - 801 120 002 lub pod numer 112. Więcej informacji >>> 

Po kilku godzinach małżeństwo się odnalazło80-latek zgubił się na cmentarzu. Szczęśliwy finał poszukiwań żony

Więcej o: