Wielkopolskie. Kłótnia nastolatków w czasie Halloween. 14-latek dźgnięty nożem

W czasie imprezy z okazji Halloween 14-latek został pokłuty nożem przez swojego rówieśnika. Do zdarzenia doszło w Krobi (województwo wielkopolskie), gdzie w poniedziałek wieczorem starły się dwie grupy nastolatków zbierających słodycze.

Zdarzenie miało miejsce na ul. Spokojnej w Krobi w poniedziałek wieczorem. Halloween świętowały tam dwie grupy nastolatków, które chodziły od domu do domu. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni i szarpaniny - informuje portal TVN24.

- O godzinie 19.30 otrzymaliśmy zgłoszenie z wielkopolskiego centrum powiadomienia ratunkowego, z którego wynikało, że nastolatek został ugodzony nożem. Niezwłocznie na miejsce skierowani zostali policjanci z Komendy Powiatowej w Gostyniu - mówi w rozmowie z portalem mł. asp. Marek Balczyński.

Lokalne media: Stan nastolatka jest stabilny

Lokalny portal internetowy Rawicz24 informuje, że ranny chłopiec został przetransportowany do gostyńskiego szpitala, a następnie, ze względu na rodzaj odniesionych obrażeń i stan zdrowia, do placówki medycznej w Poznaniu. Tam przeszedł operację. Jego stan lekarze oceniają jako stabilny.

Zobacz wideo Policjant kierujący ruchem - tak należy odczytywać wydawane sygnały

 Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Sprawcą ataku jest 14-latek z Krobi. Zostanie on przesłuchany przez Sąd Rodzinny i Nieletnich w Gostyniu. Policjanci zabezpieczyli narzędzie przestępstwa - nóż i przesłuchali świadków zdarzenia. 

Więcej o: