Opolskie. Policja znalazła zwłoki małżeństwa. Nieoficjalnie: zatrzymano syna ofiar

Podwójne zabójstwo - to jeden z możliwych scenariuszy tego, co wydarzyło się w miejscowości Borkowice niedaleko Kluczborka (woj. opolskie). W jednym z domów policjanci znaleźli ciała 65-letniej kobiety i jej męża. Policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę.

Policjanci dostali zgłoszenie o rodzinnej tragedii w poniedziałek po godz. 17:00 - podaje lokalny portal nto.pl. Asp. sztab. Dawid Gierczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku potwierdził, że w domu znaleziono ciała małżeństwa. 

Na ten moment, ze względu na dobro śledztwa, możemy jedynie potwierdzić o ujawnieniu zwłok kobiety i mężczyzny. W związku z tym zdarzeniem zatrzymany został 31-letni mężczyzna

- mówił policjant w rozmowie z portalem. Według nieoficjalnych ustaleń portalu nto.pl, zatrzymany był najmłodszym synem pary i mieszkał z nimi. 

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Warszawa. Zatrzymania kierowców przewozów na aplikację. Policja pokazała nagranie

Opolskie. Podwójne zabójstwo niedaleko Kluczborka? Policja zatrzymała syna ofiar

Mieszkańcy i sąsiedzi potwierdzają, że w poniedziałek rano widzieli ojca, spotkali też syna. Kobieta ze względu na problemy zdrowotne rzadko wychodziła z domu.

W poniedziałek po odnalezieniu zwłok na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Śledczy podkreślają, że jest zbyt wcześnie, by mówić o okoliczności śmierci małżeństwa. Nie zdradzają też, jakie czynności przeprowadzili z zatrzymanym 31-latkiem.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: