Nie żyje Lucyna Wiśniewska. Była posłanka PiS i dyrektorka senepidu w Radomiu zginęła w wypadku

Lucyna Wiśniewska, szefowa sanepidu w Radomiu i byla posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zginęła w niedzielę w wypadku samochodowym. Miała 67 lat.

"Ogromna strata i wielki smutek. W wyniku tragicznego zdarzenia drogowego do którego doszło dziś w godzinach popołudniowych w Modrzejowicach, śmierć poniosła Pani Lucyna Wiśniewska Dyrektor Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Radomiu" - przekazał na Facebooku Kamil Dziewierz, wójt gminy Jedlińsk.

Lucyna Wiśniewska nie żyje. Była posłanka PiS zginęła w wypadku

O tragicznym zdarzeniu informuje Ochotnicza Straż Pożarna w miejscowości Bujak. Jak pisze OSP, do wypadku doszło w miejscowości Modrzejowice w powiecie radomskim. "Dwie osoby jadące samochodem osobowym volvo zostały przetransportowane do szpitala, niestety kobiety jadącej mercedesem nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon na miejscu" - napisano. 

Mł. asp. Marcin Sawicki z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu przekazał w rozmowie z PAP, że wypadek miał miejsce po godz. 13. - Kierujący volvo 58-letni mężczyzna podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z osobowym mercedesem, który skręcał w lewo w drogę gminną - przekazał. 

Lucyna Wiśniewska od wielu lat była dyrektorką Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Radomiu. W 2005 roku została wybrana do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. Później przeszła do ugrupowania Prawica Rzeczypospolitej. Z zawodu była lekarką.

Indie: zawaliła się kładka piesza nad rzekąIndie: zawaliła się kładka piesza nad rzeką. Wiele ofiar śmiertelnych

Więcej o: