Poznań. 17-letnia Wiktoria Piasecka zaginęła. Potrzebna jest każda pomoc w jej znalezieniu

W Poznaniu zaginęła 17-letnia Wiktoria Piasecka. Nastolatka po raz ostatni była widziana w zeszłym tygodniu. Miała na weekend wyjechać do Wrocławia, nie wiadomo, czy tam wyjechała i czy stamtąd wróciła Poznania. Nie skontaktowała się z rodziną od tygodnia. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Wiktorii.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu nadal prowadzą poszukiwania 17-letniej Wiktorii Piaseckiej, która zaginęła sześć dni temu. Dziewczyna po raz ostatni była widziana w miejscu swojego zamieszkania 21 października. Od tej pory z nikim z rodziny się nie kontaktowała.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Tak może wyglądać wykorzystanie dronów w ratownictwie. Operacja "Znajdź i uratuj"

Poznań. Trwają poszukiwania 17-letniej Wiktorii Piaseckiej. Dziewczyna nie kontaktuje się z rodziną

Wiktoria Piasecka przebywała 21 października w swoim domu na ul. Głuszyna w Poznaniu. Tego dnia wieczorem oświadczyła swoim bliskim, że wyjeżdża na weekend do Wrocławia. Niestety od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną i nie wróciła do domu. Policja oraz rodzina nastolatki prosi o pomoc w poszukiwaniach. Policjanci opublikowali wizerunek Wiktorii w mediach społecznościowych.

Słowaccy ratownicy publikują zdjęcie zaginionego PolakaTrwają poszukiwania turysty z Polski. Po 53-latku nie ma śladu

Poznań. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 17-letniej Wiktorii Piaseckiej

Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu opublikowali zdjęcie nastolatki oraz podali jej dokładny rysopis. Wiktoria Piasecka ma około 175 cm wzrostu i długie blond włosy. Dziewczyna nosi charakterystyczny kolczyk w nosie. Gdy opuszczała dom, była ubrana była w białe spodnie, dżinsową kurtkę oraz białe adidasy. Wszystkie osoby, które znają jej obecne miejsce przebywania lub posiadają informacje, które mogą pomóc policjantom w jej odnalezieniu, są proszone o kontakt z dyżurnym Komendy Policji w Poznaniu - dzielnica Nowe Miasto, pod numerem telefonu: 477712311/12.

RusinowoRusinowo. Zatrzymano15-latka, który odpowie za zabójstwo partnera matki

Więcej o: