Tragiczny wypadek w Gdańsku. Kierowca betoniarki przebił barierki i spadł na tory

Tragiczny wypadek w Gdańsku. Kierowca betoniarki przebił się autem przez barierki wiaduktu i spadł na tory kolejowe. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 15. Komenda Miejska Straży Pożarnej w Gdańsku podaje, że ze zjazdu z al. Sucharskiego na ul. Elbląską "betoniarka spadła z wiaduktu". Na miejsce przyjechało pięć jednostek straży pożarnej.  

Zobacz wideo Senat przyjął uchwałę o uznaniu rządu Federacji Rosyjskiej za reżim terrorystyczny

Tragedia w Gdańsku. Nie żyje kierowca betoniarki

- Kierujący samochodem ciężarowym z nieustalonych jak dotąd przyczyn na łączniku al. Sucharskiego z ul. Elbląską przebił bariery i spadł na torowisko. Na skutek zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba. O wypadku policjanci powiadomili dyspozytora PKP. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - mówi RMF FM podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Rozgłośnia informuje, że tory, na które spadła betoniarka, jest linią towarową obsługującą port w Gdańsku. Ruch pociągów został wstrzymany. 

Szczegóły dotyczące tragicznego zdarzenia są ustalane przez policję. Portal zawszepomorze.pl informował po południu, że droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. 

Prezes PiS Jarosław Kaczyński"Oczy i uszy Kaczyńskiego". W PiS powstał plan, jak utorować drogę do Sejmu

Więcej o: