Zaginęła 13-letnia Maja Kieszkowska z Warszawy. Dziewczyna może być w Gdyni

Zaginęła Maja Kieszkowska. Ostatni raz była widziana w Warszawie. 13-latka może przebywać w Gdyni - informuje Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych.

Maja Kieszkowska zaginęła 4 października, o czym poinformowała Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych. 13-latka ostatni raz była widziana w Warszawie. Jak podaje portal Trójmiasto.pl, wyszła z domu o godz. 8.50 i do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Prawdopodobnie może przebywać na terenie Gdyni.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zaginęła 80-letnia Leokadia Kupiec z Sosnowca. Policja udostępnia nagranie

Warszawa. Zaginęła 13-letnia Maja Kieszkowska

Maja Kieszkowska ma niebieskie oczy i 156 cm wzrostu. W dniu zaginięcia była ubrana w czarne spodnie dresowe, czarne buty z białą podeszwą Nike, czarną bluzę z kapturem, czarną wełnianą czapkę, miedzianą kurtkę. Miała też czarny plecak z dużym napisem Puma, w którym mogą być rzeczy na przebranie.

Uwaga! Wszystkie osoby, które mają kontakt z zaginioną dziewczyną lub informacje w sprawie, proszone są o kontakt z Fundacją ITAKA pod numerem 116 000 bądź z warszawską Komendą Rejonową Policji przy ul. Żeromskiego, tel. 47 723-71-55 czy najbliższą jednostką.

Kamil Kowalczuk zaginął w 2005 r. Tak może dziś wyglądaćGdańsk. Kamil zaginął kilkanaście lat temu. Tak może dziś wyglądać

Działalność Fundacji ITAKA

Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych powstała w 1999 roku. Jest jedyną organizacją pozarządową w Polsce, która całościowo zajmuje się problemem zaginięć. Główne obszary działalności to:

  • poszukiwanie osób zaginionych,
  • wsparcie dla rodzin i bliskich, 
  • profilaktyka zaginięć.

Aby pomóc w poszukiwaniach można:

  • drukować plakaty z zaginionymi i rozwieszać je np. w sklepie, domu kultury,
  • wpłacić dowolną kwotę na konkretny cel lub ogólnie na działania Fundacji,
  • przekazać 1 proc. podatku.

Zachodniopomorskie. Trwają poszukiwania 14-letniej Amelii. Dziewczyna zaginęła 1 październikaTrwają poszukiwania 14-letniej Amelii. Zaginęła kilka dni temu

Więcej o: