Rzeszów. Złodzieje obrabowali kantor. Wybili dziurę w ścianie i ukradli 800 tys. zł. Są poszukiwani

Złodzieje włamali się do kantoru w centrum Rzeszowa. Sprawcy wybili dziurę w budynku i weszli do niego. Ukradli około 800 tys. zł. Policja poszukuje sprawców.
Zobacz wideo Rozbój w Zgorzelcu. 29-latek był agresywny wobec ochroniarza, który próbował powstrzymać go przed kradzieżą wódki

Do włamania doszło przy ul. Kościuszki w Rzeszowie. Złodzieje wybili dziurę w budynku kantoru, następnie weszli do środka i ukradli - jak donosi serwis nowiny24.pll - równowartość 800 tys. zł. 

Mundurowi z Rzeszowa potwierdzają, że w poniedziałek policja została powiadomiona o włamaniu. - Na miejscu zdarzenia pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza - przekazał podinsp. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Rzeszów. Złodzieje ukradli 800 tys. zł. Są poszukiwani

Rzecznik KMP w Rzeszowie poinformował, że funkcjonariusze obecnie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców. Zdaniem służb, mało prawdopodobne wydaje się, by do kantoru włamała się jedna osoba.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Jak donosi portal nowiny24.pl przesłuchany został również właściciel kantoru. Przestępstwa dokonano w weekend. Kantor został zamknięty w piątek, a w poniedziałek stwierdzono włamanie.

Więcej o: