Łódzkie. 65-latek został stratowany przez byki. Mężczyzny nie udało się uratować

W woj. łódzkim 65-latek w został stratowany przez byki na terenie swojego gospodarstwa - przekazała straż pożarna. Mężczyzna był reanimowany, jednak nie udało się go uratować. Sprawę wyjaśni policja pod nadzorem prokuratury.
Zobacz wideo Policjanci gonili złodzieja paliwa. Mężczyzna uderzył autem w radiowóz

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 13:00 w miejscowości Bełdów-Krzywa Wieś w powiecie zgierskim w województwie łódzkim. Jak podaje Express Ilustrowany, z nieoficjalnych informacji wynika, że zakrwawione ciało 65-latka znalazł w oborze jego syn. Okazało się, że mężczyzna został stratowany przez byki.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Lubelskie. Drewniane bale przygniotły 49-latka. Podejrzany w chwili zatrzymania miał 2 promileLubelskie. 49-latek zginął podczas przewozu drewna. Mężczyznę przygniotły drewniane bale

65-latka nie udało się uratować

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. - Strażacy po dojechaniu na miejsce rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową - przekazał w rozmowie z tvn24.pl Jędrzej Pawlak, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Mimo reanimacji 65-latek nie dawał jednak oznak życia. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon.

Okoliczności śmierci mężczyzny ustali policja pod nadzorem prokuratora.

Wypadek drogowyZłotoryja. 81-latek walczył z pszczołą. Wjechał czołowo w drzewo

Więcej o: