Powiat tomaszowski: 24- i 17-latek zginęli w wypadku. Auto uderzyło w przydrożne drzewo

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na tresie Chyże - Bełżec w powiecie tomaszowskim w woj. lubelskim. Po uderzeniu auta w drzewo zginęło dwóch młodych mężczyzn.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godz. 3 nad ranem na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Bełżec - Chyże w powiecie tomaszowskim.

"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat na prostym odcinku drogi biegnącej przez las, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo" - informuje w komunikacie sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Zobacz wideo Legnica. Pożar w kamienicy. Policjanci pomogli starszemu mężczyźnie wydostać się z budynku

Powiat tomaszowski. Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku

24-letni kierowca zginął na miejscu. 17-letni pasażer trafił do szpitala, jednak jego obrażenia okazały się zbyt poważne i lekarzom nie udało się go uratować.

"Na miejscu zdarzenia do wczesnych godzin porannych trwały czynności z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych" - przekazała rzeczniczka komendy.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Więcej o: