Żabczyn. Auto owinęło się wokół drzewa, trzy osoby zginęły na miejscu. "Mieli około 30-40 lat"

W sobotę wieczorem na drodze krajowej numer 22 samochód osobowy uderzył w drzewo. W wypadku zginęły trzy osoby. Przyczyny zdarzenia ma ustalić śledztwo.

Do wypadku doszło w sobotę 17 września przed godziną 20:00. Jak podaje "Gazeta Lubuska", zdarzenie miało miejsce na drodze nr 22 w okolicach miejscowości Żabczyn (województwo lubuskie), między Kostrzynem nad Odrą a Słońskiem.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Żabczyn. Tragiczny wypadek pod Kostrzynem

- Samochód osobowy uderzył w drzewo, trzy osoby nie żyją. Na miejscu są dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Droga jest nieprzejezdna - mówił dziennikowi w sobotę oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim, bryg. Bartłomiej Mądry.

Portal newslubuski.pl podaje, że na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej z dwóch powiatów: gorzowskiego i słubickiego oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrole policji.

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Policja (zdj. ilustracyjne)Staszów. Poszli na grzyby. Ciała małżonków znaleziono w lesie

Lubuskie. Samochód uderzył w drzewo. Trzy osoby zginęły na miejscu

Jak można zobaczyć na zamieszczonych w sieci zdjęciach, samochód został w wypadku doszczętnie zniszczony. Przyczyny wypadku ustalać będzie policja pracująca pod nadzorem prokuratora, która na miejscu zabezpieczała ślady. Portal podaje jednak, że według wstępnych ustaleń, kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył jego bokiem w przydrożne drzewo. "Gazeta Lubuska" dodaje natomiast, że "z nieoficjalnych informacji wynika, że w wypadku zginęło trzech obywateli Ukrainy, którzy mieszkali i pracowali w Kostrzynie nad Odrą. Mieli około 30-40 lat". Utrudnienia na drodze trwały do godziny drugiej w nocy.

Policja na miejscu wypadku (zdjęcie ilustracyjne).Piastów. Nie żyje 15-miesięczne dziecko. Prokuratura zleciła sekcję zwłok

Więcej o: