Chorzów. Ktoś wie, co się stało z tą trójką nastolatków? Zaginęli dwa dni temu. Policja prosi o pomoc

Zaginęło troje nastolatków z Chorzowa, najmłodsza Nikola ma 12 lat. Wyszli z domów 13 września, zaraz po południu, mieli się spotkać ze znajomymi. Od tego czasu nie kontaktowali się z opiekunami. Już dwie noce spędzili poza domem. Policjanci z Chorzowa proszą o pomoc w ustaleniu, co się z dziećmi stało i gdzie mogą teraz przebywać. Udostępnili zdjęcia poszukiwanych.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie (woj. śląskie) poszukują 12-letniej Nikoli Bałasz, 15-letniej Vanessy Bałasz oraz 15-letniego Fabiana Gansty. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca ich pobytu, są proszone o kontakt z chorzowską policją.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Sprzedane dzieci PRL-u. Po długich poszukiwaniach odnalazła brata w Szwajcarii. Rozmowa z Bożeną Łojko

Chorzów. Trwają poszukiwania trojga nastolatków 

Dzieci, które zaginęły w Chorzowie, opuściły swoje domy 13 września około godz. 14. Powiedziały opiekunom, że idą na podwórko, żeby spotkać się ze znajomymi. Nie wrócili jednak do domów, nie zawiadomili również swoich rodziców, gdzie są i co się z nimi dzieje.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na ich temat, powinny kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Chorzowie, pod numerem telefonu 47 8545255 bądź z najbliższą jednostką policji, wybierając numer 112. Informacje można też przekazać Wydziałowi Kryminalnemu Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie pod numerem telefonu 47 8545280.

Zaginiona 15-latkaCzempiń. Policja szuka 15-letniej Mariki Stróżyk. Odjechała na rowerze 6 dni temu

Chorzów. Policja poszukuje 12-letniej Nikoli Bałasz, 15-letniej Vanessa Bałasz oraz 15-letniego Fabiana Gansty

Nikola Bałasz ma 12 lat, ale wygląda na starszą. Dziewczyna ma solidną budowę ciała, wzrost około 150-160 cm, włosy długie, ciemne. W chwili zaginięcia miała na sobie brązową sukienkę do kostek i czarne adidasy ze złotymi elementami.

Poszukiwana Vanessa Bałasz ma 15 lat (wygląda na 17-18 lat). Nastolatka ma szczupłą budowę ciała, wzrost około 160-165 cm,  włosy długie, ciemne. Gdy zaginęła, miała na sobie jasnoniebieską sukienkę (z rozcięciem) za kolana oraz czarną bluzę sportową z długim rękawem (na rękawach białe pasy), a także czarne adidasy.

Fabian Gansta ma 15 lat (wygląda na 15-16 lat). Chłopak ma szczupłą budowę ciała, wzrost około 160-170 cm, włosy krótkie, ciemne. W chwili zaginięcia był ubrany w dżinsowe spodnie, zieloną, ortalionową kurtkę i czarne adidasy.

Policja z Małopolski poszukuje zaginionej, 11-letniej Kateryny AvdasovejWieliczka. Zaginęła 11-letnia Kateryna Avdasova. Policja prosi o pomoc

Więcej o: