Łódzkie. 19-letnia pasażerka zginęła w wypadku. 20-latek wpadł w poślizg i wjechał w drzewo

W sobotę w województwie łódzkim doszło do tragicznego wypadku. Kierowca osobówki nie zachował ostrożności, w wyniku czego wpadł w poślizg i wjechał drzewo. Na miejscu zginęła 19-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło w sobotę 10 września przed godziną 14 na odcinku drogi K42 pomiędzy miejscowościami Granice a Strzelce Małe w województwie łódzkim. Z ustaleń policji wynika, że 20-letni kierujący osobówką nie dostosował prędkości do warunków jazdy i mokrej nawierzchni.

Zobacz wideo Próbował staranować radiowóz podczas ucieczki przed policją. 31-latek miał prawie 2,5 promila

Tragiczny wypadek w województwie łódzkim. Nie żyje 19-letnia pasażerka 

20-latek wjechał na łuk drogi z prędkością, która doprowadziła do tego, że stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Samochód przewrócił się na bok.

"Niestety w wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 19-letnia pasażerka. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsc i pojazdu. 20-letni kierujący był trzeźwy" - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Jak podaje portal radomsko.naszemiasto.pl, ranny mężczyzna trafił do szpitala

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Lubelszczyzna. Atak na policjantów, jeden z nich jest poważnie rannyLubelszczyzna. Atak na policjantów, jeden z nich jest poważnie ranny

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że nie ma dostępu do znajdującej się w aucie 19-latki. Od resuscytacji krążeniowo-oddechowej odstąpiono ze względu na liczne obrażenia głowy kobiety. O godzinie 15:28 na miejsce przybył lekarz, który stwierdził zgon kobiety - przekazał portalowi kapitan Marek Jeziorski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Droga była zablokowana aż do godziny 19. Policja kierowała samochody na objazdy przez Strzelce Małe, Kraszewice, Chełmo i Granice.

Turcja. 22-letnia Polka wypadła z hotelowego balkonuWypadek w Turcji. Marcelina z Rybika wybudziła się ze śpiączki

Więcej o: