Piotrowina. Autobus jadący z Białorusi do Warszawy przewrócił się do rowu. Są ranni

Na DK2 w miejscowości Piotrowina białoruski autobus wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Pojazdem podróżowało 45 osób. Dwie osoby zostały ranne.
Zobacz wideo

Do wypadku autobusu rejsowego doszło na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Piotrowina między Kałuszynem a Siedlcami (województwo mazowieckie). Według informacji Głównej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad pojazd wjechał do rowu i przewrócił się na bok.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata ManowskaManowska wysłała do Zgorzelskiego wezwanie przedsądowe. Za słowa w TVN24

W środku znajdowało się 45 osób

Katarzyna Urbanowska z sekcji prasowej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie przekazała w rozmowie z tvnwarszawa.pl, że autobusem podróżowało 45 osób - obywateli Białorusi. - Dwie osoby są ranne. Trwają działania służb. Droga jest zablokowana - poinformowała.

"Tygodnik Siedlecki" podaje z kolei, że poszkodowanych jest kilkanaście osób. Jedna z nich jest ciężko ranna. Została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Na miejscu pracują policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.

 

Paulina Hennig-Kloska gościnią Porannej Rozmowy Gazeta.plHennig-Kloska: Należy rozpocząć przygotowania do wejścia do strefy euro

Więcej o: