Warszawa. Atak nożownika przy al. Prymasa Tysiąclecia. Policja zatrzymała 38-latka

W niedzielę policja otrzymała zgłoszenie dotyczące ataku nożownika w jednym z warszawskich mieszkań. Po niecałej godzinie funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mężczyznę.

Jak informuje portal warszawawpigulce.pl, w niedzielę 4 września na warszawskiej Woli znaleziono ciało mężczyzny z ranami kłutymi. Do zdarzenia doszło w jednym z bloków przy al. Prymasa Tysiąclecia.

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Atak nożownika w Warszawie. Nie żyje jedna osoba, policja zatrzymała 38-latka

Polska Agencja Prasowa podaje, że zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała w niedzielę koło godziny 10:48. Sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji poinformował, że szybko udało się ustalić tożsamość sprawcy. Po niecałej godzinie funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mężczyznę. Aktualnie trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Szczegóły ani motywy zdarzenia nie są jak na razie znane.

Artykuł będzie aktualizowany.

Warszawa. Znaleziono ciało miesięcznej dziewczynki. Miała rany kłute

W nocy z soboty na niedzielę w mieszkaniu przy ul. Aleja Wilanowska na warszawskim Mokotowie policjanci znaleźli ciało miesięcznej dziewczynki. W mieszkaniu znajdowało się także dwóch chłopców w wieku trzech i dziewięciu lat. Oni także mieli widoczne obrażenia - słuczenie głowy i ranę ciętą szyi. Dzieci przebywają w szpitalu, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Babcia dzieci przekazała policji, że przed godziną 23 dostała wiadomość od wnuczka, że "mama chce ich pozabijać". 32-latka jest obecnie poszukiwana.

Więcej na temat zdarzenia przeczytasz w tekście poniżej:

Więcej o: