Daniel M., syn muzyka disco polo, znów stanie przed sądem. Chodzi o znieważenie sędzi

Daniel M., syn znanego muzyka disco polo, znów ma problemy. Tym razem do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej wpłynął akt oskarżenia dotyczący zniesławienia białostockiej sędzi. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzutów.

Daniel M. odpowie za znieważenie i zniesławienie sędzi - poinformowało w sobotę 3 września Radio Białystok. Syn znanego muzyka disco polo miał zamieścić w sieci wulgarne wpisy po tym, jak w Sądzie Okręgowym w Białymstoku zapadł wyrok w innej sprawie dotyczącej mężczyzny. 

Zobacz wideo W "Disco Relax" odpalili bombę. Pojawiła się lista przebojów. Co było pierwszym numerem jeden?

Daniel M. ponownie oskarżony. Zarzuca mu się zniesławienie i znieważenie sędzi

- Oskarżonemu Danielowi M. zarzuca się zniesławienie oraz znieważenie sędziego sądu w Białymstoku za pomocą środków masowego komunikowania się - powiedział zastępca prokuratora rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej, prokurator Adam Sadowski, jak cytuje rozgłośnia. Proces ma toczyć się przed Sądem Rejonowym w Ostrowi Mazowieckiej. Daniel M. nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Syn gwiazdy disco polo oskarżony. To nie pierwszy raz, gdy ma kłopoty z prawem

Daniel M. był wcześniej karany między innymi za znieważenie policjantów i posiadanie marihuany. W 2018 roku w Sądzie Rejonowym w Augustowie zapadł prawomocny wyrok, zakazujący mężczyźnie prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ale w 2020 roku monitoring na jednej ze stacji benzynowych zarejestrował, że porusza się on autem. W trakcie śledztwa ustalono, że mężczyzna trzykrotnie złamał zakaz sądowy.

W grudniu ubiegłego roku M. został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata, 10 tys. złotych grzywny oraz sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna odwoływał się od wyroku, jednak ten został utrzymany. Niedługo później w mediach społecznościowych M. miały pojawić się wulgarne wpisy pod adresem białostockiej sędzi.

Więcej o: