Małopolska. 260 km/h na drodze ekspresowej. Kierowca lamborghini przekroczył prędkość o 140 km/h

Na drodze ekspresowej S7 na trasie Widoma-Szczepanowice zatrzymano kierowcę, który stwarzał wyjątkowe niebezpieczeństwo na drodze. Kierowca lamborghini przekroczył dozwoloną prędkość o 140 km na godzinę.

Mężczyzna pędził drogą ekspresową na trasie Widoma-Szczepanowice w powiecie krakowskim (woj. małopolskie) z prędkością 260 km/h. Niebawem został zatrzymany przez policjantów z grupy "Speed" z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Ukarano go mandatem oraz punktami karnymi.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Siedzieliśmy na najsłynniejszej ławce w kraju [wideo sprzed muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku]

Małopolska. Kosztowna jazda kierowcy lamborghini

Kierowca lamborghini został zatrzymany w piątek 26 sierpnia po tym, jak skontrolował go nieoznakowany radiowóz wyposażony w wideorejestrator. - Okazało się, że kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o niemal 140 kilometrów na godzinę i pędził blisko 260 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 120 kilometrów na godzinę. Pirat drogowy natychmiast został przez stróżów prawa zatrzymany do kontroli - poinformował młodszy inspektor Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych oraz 10 punktami karnymi.

Niemcy. Rowerzysta uchwycony przez fotoradarRowerzysta przekroczył prędkość o ponad 30 km/h. Złapał go fotoradar

Małopolska. Policjanci apelują o ostrożność na drodze

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest przyczyną większości wypadków drogowych. Kierowcy, którzy przekraczają dozwoloną prędkość, stwarzają zagrożenie dla siebie oraz dla innych uczestników ruchu drogowego. - Każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie rygorystycznie kontrolują przestrzeganie przepisów na drogach powiatu krakowskiego, a piratów drogowych traktują zgodnie z zasadą zero tolerancji, nakładając na nich wysokie mandaty - zaznaczył Gleń.

Wolsztyn. Na przejściu dla pieszych ciężarówka potrąciła 4-latka. Chłopiec nie żyjeWolsztyn. Na przejściu dla pieszych ciężarówka potrąciła 4-latka

Więcej o: