Warszawa. 16-latek podejrzewany o usiłowanie zabójstwa kolegów. Ranił ich nożem na plaży

Na plaży przy Moście Poniatowskiego w Warszawie doszło do ataku nożownika. Ranni zostali dwaj mężczyźni, a sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Stołecznym policjantom udało się już namierzyć podejrzewanego oraz odszukać nóż, który został umieszczony w słoiku i schowany w lesie.

Warszawscy policjanci przekazali, że do zdarzenia doszło kilka dni temu na plaży przy Moście Poniatowskiego. Ze wstępnych ustaleń stołecznych funkcjonariuszy wynika, że sytuacja miała miejsce podczas wieczornego spotkania kilkorga znajomych. - Najprawdopodobniej doszło tam najpierw do kłótni, która z czasem przerodziła się w awanturę - przekazała mł. asp. Małgorzata Gębczyńska z Komendy Rejonowej Policji Warszawie VII.

Zobacz wideo Olsztyn. Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował 27-latka

Warszawa. Mężczyźni zostali dźgnięci nożem na plaży przy Moście Poniatowskiego 

Dwaj mężczyźni, którzy przebywali na warszawskiej plaży, zostali dźgnięci nożem. Poszkodowani z ranami kłutymi zostali przewiezieni do szpitala. Sprawca natomiast zbiegł z miejsca zdarzenia, a stołeczni funkcjonariusze rozpoczęli jego poszukiwania. "Wykonali szereg czynności, sprawdzeń i ustaleń operacyjnych, nie umknął im żaden szczegół, co szybko doprowadziło ich do ustalenia i zatrzymania młodego mężczyzny" - relacjonuje mł. asp. Małgorzata Gębczyńska.

Wypadek przy ul. JagiellońskiejWarszawa. 4-latek był ciągnięty przez tramwaj, nie żyje. Nowe informacje

Warszawska policja: Podejrzewany ukrył nóż w słoiku i schował go w lesie

Policjanci zatrzymali podejrzewanego 16-latka już następnego dnia. Funkcjonariuszom udało się także zabezpieczyć nóż, którym najprawdopodobniej zostali dźgnięci poszkodowani. Narzędzie zbrodni zostało ukryte w słoiku w lesie. Sprawą nastolatka zajęli się policjanci z referatu ds. nieletnich. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności Sąd Rodzinny zdecydował o umieszczeniu 16-latka w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.  

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl.

Warszawa. Miał zabić byłego teścia i odciąć mu nogi. 48-latek z zarzutem zabójstwa i znieważenia zwłokWarszawa. 48-latek aresztowany za zabójstwo byłego teścia i odcięcie mu nóg

*********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: