Lubelskie. Tragiczny wypadek w Wołkowianach. Pasażer wypadł z auta, kierujący uciekł

Do tragicznego wypadku doszło w powiecie chełmskim w miejscowości Wołkowiany na Lubelszczyźnie. Kierujący volkswagenem passatem uderzył w stojące na poboczu BMW, po czym dachował. Sprawca wypadku uciekł z miejsca, pozostawiając rannego pasażera, który wypadł z pojazdu. Niestety pomimo udzielonej w szpitalu pomocy, 35-latek zmarł.

Do tego wypadku doszło w niedzielę około godz. 21.30 w miejscowości Wołkowiany gm. Żmudź. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW zatrzymał się na poboczu drogi wojewódzkiej. Po chwili w bok jego pojazdu uderzył nadjeżdżający z tyłu volkswagen passat. W wyniku uderzenia volkswagen odbił się i dachował, zjeżdżając na pole.

Wypadku nie przeżył mężczyzna, który wypadł z samochodu 

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił pasażer volkswagena, który wypadł z pojazdu. Niestety życia 35-latka nie udało się uratować.

Kierujący wydostał się z passata i uciekł. Policjanci zabezpieczyli pozostawiony na miejscu pojazd sprawcy. Wstępne ustalenia wskazywały, że użytkownikiem volkswagena jest 34-letni mieszkaniec gm. Żmudź. Przez całą noc trwały jego poszukiwania. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami. Dziś w godzinach rannych został zatrzymany. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie chełmskiej komendy. Gdy wytrzeźwieje, będą wykonywane z nim dalsze czynności procesowe.

Zobacz wideo Z pobocza udało się wyjechać, ale uciec przed policją już nie. Pijany kierowca stracił prawo jazdy
Więcej o: