Kiełpin. Odnaleziono ciała małżeństwa pod Łomiankami. Śledczy nie chcą zdradzać szczegółów

W podwarszawskim Kiełpinie odnaleziono ciała dwóch osób. Zmarli to małżeństwo w wieku 42 i 50 lat. Według wstępnych informacji w związku ze sprawą miał być poszukiwany nastoletni syn pary, najnowsze ustalenia nie potwierdzają jednak tych doniesień.

We wtorek 9 sierpnia RMF FM poinformowało o odnalezieniu ciał dwóch osób w jednym z domów w podwarszawskim Kiełpinie (gmina Łomianki). Według wstępnych informacji chodzi o małżeństwo w wieku 42 i 50 lat.

Zobacz wideo Zamiast przytrzymać drzwi windy starszej kobiecie z zakupami, zerwał jej złoty łańcuszek z szyi i uciekł

Kiełpin. Odnaleziono ciała małżeństwa. Prokuratura potwierdza, że w sprawie trwają czynności

Reporterzy RMF FM mieli dowiedzieć się, że w związku ze sprawą poszukiwany jest niespełna 15-letni syn pary. Informacji tych nie potwierdza jednak TVN24. Portal skontaktował się w tej sprawie z rzeczniczką Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Aleksandrą Skrzyniarz potwierdziła, że w sprawie trwają czynności, zastrzegła jednak, że w sprawie nie jest możliwe jak na razie podawanie szczegółów.

Więcej aktualnych wiadomości z kraju znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wojciech Andrusiewicz Wypadek autokaru w Chorwacji. Rzecznik MZ: Dwie osoby w stanie krytycznym

Ciała małżeństwa pod Łomiankami. RMF FM: W związku ze sprawą zatrzymano syna pary

RMF FM podaje natomiast nieoficjalnie, że syn pary został zatrzymany. Jak czytamy, sprawę miał zgłosić w poniedziałek ojciec zmarłego mężczyzny. To on miał znaleźć ciała. "Zatrzymany w tej sprawie został wnuk zgłaszającego, zarazem syn zmarłego małżeństwa. Chłopak nie skończył jeszcze 15 lat. Policja nie przesądza jednak na razie o jego winie" - podaje rozgłośnia i zaznacza, że zwłoki małżeństwa znajdowały się w stanie znacznego rozkładu. Nastolatek miał natomiast zniknąć kilka dni temu. Według informacji RMF FM chłopiec został już zatrzymany i obecnie przebywa w izbie dziecka.

Konrad Jaroszewski Tatry. Marcin Konrad Jaroszewski nie żyje. "Spadł z pionowej ściany"

Więcej o: