Wielkopolska. W samochodzie znaleziono ciało 41-latka i fragment ubioru ratownika medycznego

W Wielkopolsce znaleziono ciało 41-letniego mężczyzny, które znajdowało się w samochodzie. Śledczy odkryli w pojeździe, pochodzącego z Dolnego Śląska zmarłego, fragment ubioru ratownika medycznego.

W poniedziałek 1 sierpnia we wsi Kobyla Góra w powiecie ostrzeszowskim w województwie wielkopolskim znaleziono w samochodzie ciało 41-letniego mężczyzny. Z relacji świadków wynika, że samochód znajdujący się na parkingu stał tam od wczesnych godzin porannych. 

Zobacz wideo 48-latka potrącona przez samochód w Łukowie. Jechała rowerem po przejściu dla pieszych

Wielkopolska. W zaparkowanym samochodzie znaleziono ciało 41-letniego mężczyzny

Mimo przeprowadzonej reanimacji - prowadzonej początkowo przez wielkopolskich policjantów, którzy pojawili się na miejscu, a następnie przez ratowników medycznych - nie udało się przywrócić funkcji życiowych mieszkańcowi województwa dolnośląskiego - poinformował na Facebooku profil Kobyla Góra Movie. Lekarz, który znajdował się na miejscu zdarzenia, stwierdził zgon 41-latka.

Przeczytaj więcej najnowszych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

- Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności - przekazała w poniedziałek st. asp. Małgorzata Hańdziuk z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie cytowana przez regionalny portal wlkp24.info.

Policja (ilustracyjne) Wąchock. Nie żyją matka i syn. Ciała znaleziono w różnych domach

Wielkopolska. W samochodzie zmarłego mężczyzny znaleziono ubiór ratownika medycznego 

Z informacji przekazanych przez profil Kobyla Góra Movie wynika, że w samochodzie, w którym odkryto ciało 41-latka, znajdowała się część ubioru ratownika medycznego. Z kolei wlkp24.info donosi, że służby będą weryfikowały, czy zmarły mężczyzna był ratownikiem medycznym

Policja - zdjęcie ilustracyjne 67-latek znaleziony w zbożu nie zmarł w wyniku pogryzienia przez psy.

************************

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: