Tatry. Niedźwiedzia rodzinka uchwycona w obiektywie. "Ten filmik złapie Was za serca!" [WIDEO]

Rodzina niedźwiedzi żyjących w polskich górach pokazała się na nagraniu udostępnionym przez pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego. Nagranie chwyta za serce.

Kamera Tatrzańskiego Parku Narodowego nagrała rodzinę niedźwiedzi żyjącą w Tatrach. Niedawno ta sama kamera uchwyciła małe lisy. Wygląda na to, że niektóre zwierzęta szczególnie dobrze czują się przed obiektywem. Film robi furorę w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Bożek: Sam widziałem jak ludzie w Tatrzańskim Parku Narodowym dokarmiali zwierzęta. Coś nieprawdopodobnego

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Rodzina niedźwiedzi w Tatrzańskim Parku Narodowym. Urocze nagranie

"Ten filmik złapie Was za serca! Niedźwiedzia rodzina odwiedziła tę samą lokalizację, w której ostatnio pokazywaliśmy Wam lisie maluchy. Dużo się tam dzieje, jak w całych Tatrach" - czytamy na Facebooku Tatrzańskiego Parku Narodowego pod filmem pokazującym zwierzęta.

Tatry. Szlaki narciarskie zamknięte od soboty. 'Pora dać przyrodzie trochę spokoju' (zdjęcie ilustracyjne)Tatry. Szlaki narciarskie zamknięte od soboty. "Pora zakończyć sezon"

"Wyprzedzając pytania, wyjaśniamy - niedźwiedzica ma na szyi obrożę telemetryczną. Takie obroże zakładamy niedźwiedziom problemowym, by je monitorować i odstraszać, kiedy zbliżają się do miasta. Dzięki temu udaje się nam je uchronić przed przykrym losem, jaki spotkał lata temu niedźwiedzicę Magdę, która wraz z trójką młodych trafiła do zoo. Dla niej był to wyrok śmierci" - napisali pracownicy parku.

Niedźwiedzica i dwa małe niedźwiadki prezentują się przed kamerą, ku uciesze internautów. "Miód na moje serce i duszę. Parę lat temu w drodze na Czarny Staw Gąsienicowy widzieliśmy w zaroślach mamę i trzy maluszki. Rodzina siłą mnie w dalszą drogę odciągała, bo stałam i zachwycałam się misiową rodziną" - napisała jedna z komentatorek. "Bardzo cenię i szanuję TPN za działania dotyczące niedźwiedzi. Koledzy Słowacy powinni się od was uczyć".

Tatry. Niedźwiedzia rodzina poczuła wiosnęTPN zamyka popularne szlaki. "Niedźwiedzia rodzina poczuła wiosnę" [WIDEO]

***********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: