Leżajsk. W lesie znaleziono ciało 40-latka poszukiwanego za zabójstwo żony. Będzie sekcja zwłok

Nie żyje Tomasz H. Mężczyznę poszukiwanego listem gończym za zabójstwo żony znaleziono w jednym z lasów w pobliżu Leżajska w województwie podkarpackim.

Tomasz H. miał zabić żonę w nocy niespełna tydzień temu w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Mężczyzna był nieuchwytny dla służb, a warszawska prokuratura wydała za nim list gończy. 40-latek miał ukrywać się w okolicach Zamościa.

Leżajsk. W lesie odnaleziono ciało mężczyzny. To poszukiwany 40-latek

- W piątek osoba postronna znalazła ciało mężczyzny. Możemy potwierdzić, że są to zwłoki poszukiwanego listem gończym Tomasza H. - poinformowała Gazeta.pl komisarz Anna Kamola z komendy wojewódzkiej policji w Lublinie.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Policja zaprzeczyła, jakoby w zdarzeniu uczestniczyły osoby trzecie. Funkcjonariusze nie wykluczają samobójstwa. Anna Kamola z lubelskiej policji poinformowała nas, że prokuratura zarządziła sekcję zwłok mężczyzny.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Leżajsku.

Tomasz H. miał zamordować swoją żonę w nocy z 24 na 25 lipca. Kobieta miała m.in. rany kłute klatki piersiowej. Prokuratura stwierdziła, że ofiara była też duszona. Motywy zabójstwa nie są na razie znane.

Zobacz wideo nagrania na skrzynkę Stop Agresji Drogowej
Więcej o: