Dęblin. Zaginął 20-letni student. Jego rzeczy znaleziono nad brzegiem rzeki Wieprz

Student z Dęblina od soboty jest poszukiwany przez policję. W niedzielę jego rzeczy osobiste zostały znalezione nad brzegiem rzeki Wieprz. Policja apeluje do osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat 20-latka, by skontaktowały się ze służbami.

Zaginiony 20-latek pochodzi z Cieszyna (woj. śląskie), a czasowo zamieszkuje w Dęblinie. Szymon Masarski ma 165 cm wzrostu, krótko ostrzyżone, ciemne, proste włosy i prosty nos średniej wielkości. Jest szczupłej budowy ciała i nie ma blizn ani tatuaży.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Dęblin. Zaginął Szymon Masarski. Jego ubrania znaleziono nad rzeką Wieprz

Szymon Masarski wyszedł z miejsca zamieszkania w Dęblinie w nocy 23 lipca między godziną 21 a 22. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W niedzielę (24 lipca) rzeczy osobiste Szymona zostały znalezione nad brzegiem rzeki Wieprz w Dęblinie (woj. lubelskie), w okolicy osiedla Masów.

"Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca [jego - red.] pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub 112" - apeluje starsza aspirant Agnieszka Marchlak.

Dęblin. Policjanci, strażacy i rodzina prowadzą poszukiwania Szymona Masarskiego 

- Za zaginionym trwają szeroko zakrojone poszukiwania, w których oprócz policjantów uczestniczą strażacy, wojskowi oraz członkowie rodziny - poinformowała funkcjonariuszka Agnieszka Marchlak. Policjantka dodała, że służby sprawdzają linię brzegową oraz teren przyległy do rzeki zarówno pieszo, jak i konno. Rzeka Wieprz jest przeczesywana za pomocą łodzi z sonarem. Podczas poszukiwań użyto również helikoptera policyjnego, dronów oraz psa tropiącego.

Przeczytaj więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: