Zamość. Tomasz Harczuk poszukiwany ws. zabójstwa żony. Policja publikuje zdjęcie i opis auta

Tomasz Harczuk jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo żony ma ukrywać się w okolicach Zamościa. Funkcjonariusze udostępnili zdjęcie i opis samochodu, którym najprawdopodobniej porusza się 40-latek.

40-letni Tomasz Harczuk jest poszukiwany listem gończym. "Z naszych ustaleń wynika, że obecnie mężczyzna ukrywa się na terenie powiatu zamojskiego" - poinformował nadkomisarz Andrzej Fijołek,  rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

Zobacz wideo Policja aresztowała 34-latka podejrzanego o zabójstwo. Miał ponad promil alkoholu w organizmie

Zamość. Samochód Tomasza Harczuka mógł zostać porzucony

Do przestępstwa doszło w nocy z 24 na 25 lipca w Warszawie. To w nocy z niedzieli na poniedziałek Tomasz Harczuk miał zabić swoją żonę. Obecnie mężczyzna jest nieuchwytny, a z ustaleń policji wynika, że ukrywa się w okolicach Zamościa.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny i prosi o kontakt osoby, które widziały 40-latka lub samochód, którym się porusza - Volkswagen Passat kombi z 2000 roku nr rej. LZ 53727. Samochód mężczyzny mógł zostać przez niego porzucony lub zaparkowany w miejscu ustronnym, lub na terenach leśnych. Osoby, które mają informacje na temat mężczyzny, są proszone o kontakt z najbliższą jednostką policji lub o telefon na numer alarmowy 112.

Przeczytaj więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl.

Przemoc domowa - gdzie można szukać pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12 do 18 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. http://www.niebieskalinia.pl/

Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: