Stołężyn. Ciała matki i syna znalezione na posesji. Policja: Zgon miał charakter nagły

Policjanci z Włocławka poinformowali, że w środę około 11.00 w Stołężynie znaleziono ciała matki i syna. Kobieta miała 75 lat, mężczyzna 49. Ich zgon miał nagły charakter. Sprawę badają służby.

Prokuratura w Wielkopolsce bada okoliczności śmierci 75-letniej kobiety i jej 49-letniego syna. Ich ciała na prywatnej posesji znalazł jeden z członków rodziny. Policjanci twierdzą, że "zgon miał charakter nagły". Nie ma jeszcze informacji na temat okoliczności śmierci, ale policja nie wyklucza, że miały w niej udział osoby trzecie.

Zobacz wideo Fajsławice. 67-letni kierowca zjechał na lewy pas i uderzył w ciężarówkę, Był trzeźwy

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Wielkopolska. Znaleziono ciała matki i syna

Informację o odnalezieniu ciał matki i syna przekazała policja z Wągrowca.

- Dzisiaj około godziny 11.10 zostaliśmy poinformowani o odnalezieniu ciał na jednej z posesji w Stołężynie (gmina Wapno). Są to matka i syn w wieku 75 i 49 lat - poinformował mł. asp. Dominik Zieliński, cytowany przez polsatnews.pl za PAP.

Ciała miał znaleźć jeden z członków rodziny, okoliczności śmierci obu osób są jednak nieznane.

- Zgon miał charakter nagły i na ten moment na miejscu są prowadzone czynności policjantów pod nadzorem prokuratora, gdyż nie można tutaj wykluczyć działania osoby trzeciej - stwierdził funkcjonariusz wągrowieckiej komendy.

Wielkopolska. Śmierć matki i syna. Policja nie wyklucza udziału osób trzecich

Policjanci jeszcze nie ustalili, jak wyglądały okoliczności i przyczyny śmierci matki i syna. Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura. Na jego wyniki trzeba jednak poczekać. Jeśli potwierdzą się podejrzenia o udziale osób trzecich, rozpoczną się poszukiwania podejrzanych i zostaną postawione ewentualne zarzuty.

*********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: