Pogoda na dziś - środa 27 lipca. Ciepło i pogodnie, ale nie wszędzie. Gdzie będzie padał deszcz?

Pogoda w środę będzie nieco pogodniejsza - czeka nas sporo słońca w wielu regionach, ale chwilami pojawi się też więcej chmur. W niektórych regionach lokalnie prognozuje się opady deszczu. Gdzie będzie padać?

Pogoda w środę zapowiada się bardziej słonecznie niż ta we wtorek, kiedy niemal w całej Polsce towarzyszyły nam opady deszczu i burze. I choć w środę nie zabraknie przelotnych opadów, będą też słoneczne okresy.

Zobacz wideo https://biometeo.imgw.pl/?page=BIOMET

Pogoda na dziś - środa 27 lipca. Temperatura powietrza 

W środę maksymalna temperatura powietrza w Polsce będzie wahać się od 22 do 27 stopni Celsjusza. Najchłodniej (22 stopnie) będzie w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie, Olsztynie, Suwałkach i Szczecinie. 23 stopnie będzie natomiast w Białymstoku i Zielonej Górze.

24 stopni na termometrach mogą spodziewać się mieszkańcy Bydgoszczy, Lublina i Poznania. O jeden stopień cieplej (25 st. C) w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie i Toruniu. Maksymalnie 26 stopni w Kielcach i Wrocławiu. Najcieplej (27 stopni) będzie w Łodzi i Warszawie.

Pogoda na dziś - środa 27 lipca. Temperatura powietrza w PolscePogoda na dziś - środa 27 lipca. Temperatura powietrza w Polsce Fot.: Gazeta.pl

Więcej informacji na temat prognozy pogody znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pogoda na 16 dniPogoda długoterminowa. Będą znów upały i gwałtowne burze. Niestety miejscowe

Pogoda na dziś - środa 27 lipca. Przelotnie popada nad morzem, ale nie tylko

W środę przelotne opady deszczu pojawią się m.in. na Pomorzu - wynika z mapki pogodowej w serwisie windy.com. W ciągu dnia popada też jednak na zachodzie, w centrum i na południu. Sucho powinno być na wschodzie, choć niewykluczone, ze i tam lokalnie spadnie słaby deszcz. 

Warunki biometeorologiczne na wschodzie i południowym wschodzie zapowiadają się obojętnie, jednak w ciągu dnia poprawią się one do korzystnych. W pozostałych regionach biomet niekorzystny, który w ciągu dnia osłabi się do obojętnego. Na południowym zachodzie przejściowo warunki będą korzystne - wynika z prognozy biometeo.imgw.pl

Wichura przewróciła drzewo w KrakowieKraków. Szczęście kierowcy. Odjechał spod drzewa w ostatniej chwili

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: