Gdańsk. W mieszkaniu znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Policja bada sprawę

W poniedziałek przed południem w jednym z mieszkań w Gdańsku znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. - Policjanci ustalili tożsamość osób. Teraz wyjaśniają okoliczności zdarzenia - przekazuje gdańska policja.

O sprawie poinformował m.in. tvn24.pl. Portal przekazał, że otrzymał informację o działaniach służb w związku z podejrzeniem zabójstwa w mieszkaniu w Gdańsku. 

Zobacz wideo "Dzięki TVPiS jestem bardzo popularna w różnych dziurach i ciemnogrodach"

Gdańsk. Zwłoki dwóch mężczyzn w mieszkaniu. Policja ustala okoliczności zdarzenia

- Przed godz. 12.00 policjanci odebrali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na Chełmie znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej, którzy przeprowadzili oględziny - poinformował w Gazeta.pl asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z zespołu prasowego KMP w Gdańsku. - Policyjny technik zabezpieczył ślady oraz sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci ustalili tożsamość osób. Teraz wyjaśniają okoliczności zdarzenia - dodał.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście. Portal trojmiasto.pl poinformował nieoficjalnie, że mężczyźni mieszkali razem. 

Zbiórka dla Pana JackaPan Jacek "na zrzutkę na Bayraktara dołożył najwięcej". Niesamowity gest internautów

Więcej o: