Gdańsk. Zaginęła kobieta i jej 5-letni syn. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach

Mieszkanka Gdańska wyszła z domu razem z 5-letnim synem i do tej pory nie wróciła. Trwają poszukiwania. Policjanci proszą o pomoc w znalezieniu zaginionych.

Policjanci z gdańskiego Przymorza poszukują Marzeny Denysiuk i jej pięcioletniego syna Igora. 7 lipca kobieta wyszła z mieszkania przy ul. Chłopskiej. Kobieta do tej pory nie wróciła do domu. 

Zobacz wideo Śląscy kryminalni rozwiązali sprawę zaginięcia 42-letniej Moniki

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Gdańsk. Trwają poszukiwania kobiety i pięciolatka. Wyszła z domu i nie wróciła

Marzena opuściła mieszkanie 7 lipca. Policja została poinformowana o jej zaginięciu tydzień później i w piątek 15 lipca udostępniła informacje o poszukiwaniach i wizerunki zaginionych.

"Kobieta wraz z chłopcem była widziana ostatni raz 7 lipca 2022 r., kiedy wychodziła z mieszkania rodziców przy ul. Chłopskiej w Gdańsku. Do chwili obecnej nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną" - poinformowała trójmiasto.pl Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

12 lat czekania. Co stało się z Iwoną? 12 lat czekania. Co stało się z Iwoną? "Nie wierzę, że to był przypadek, że ktoś obcy się na nią czaił"

Gdańsk. Zaginęła kobieta z 5-letnim synem. Jak wyglądają?

Policja apeluje, by każda osoba, która widziała zaginionych, poinformowała o tym funkcjonariuszy. Podali też rysopis zaginionych.

"Zaginiona ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy długie do ramion koloru rudego oraz oczy koloru ciemnego. Ubrana była najprawdopodobniej w jasny płaszcz do kolan, ciemne spodnie, buty sportowe, ma czarną torbę na ramie" - czytamy w komunikacie.

"Syn 45-latki ma około 120 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy jasne odcień rudy, krótkie. Może być ubrany w ciemne spodnie dresowe, buty sportowe, ciemną bluzę bez kaptura z jasnym napisem na lewym ramieniu wzdłuż rękawa i dużym nadrukiem z przodu przypominającym głowę jakieś postaci" - piszą policjanci.

Utonięcia (zdjęcie ilustracyjne)Łódzkie. 17-latek utonął na obozie. Opiekun miał zacierać ślady

Każdy, kto rozpoznaje osoby ze zdjęcia i ma informacje na temat miejsca ich pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komisariatu V Policji w Gdańsku przy ul.Obrońców Wybrzeża 19, tel: 47 741 12 22 lub pod numerem alarmowym 112.

**********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: