Ciechocinek. Wyrzuciła psa z czwartego piętra, bo piszczał. Zwierzę nie przeżyło upadku

Dwoje mieszkańców Ciechocinka, którzy mieli związek z wyrzuceniem psa z ostatniego piętra w bloku, zatrzymała policja. Zwierzę nie przeżyło upadku z czwartego piętra. Kobiecie, która - jak ustalili policjanci - wyrzuciła zwierzę, bo piszczało, grozi 5 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim zatrzymali w czwartek (14 lipca) dwie osoby przebywające w mieszkaniu, z którego został wyrzucony pies. Zwierzę po upadku zmarło.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

marmozeta białoucha (uistiti białoucha)Chełm. Mieszkanka znalazła na balkonie małpę. Okazała się jej sąsiadką

Ciechocinek. Wyrzuciła psa z czwartego piętra, bo piszczał. Zwierzę nie przeżyło

Do zdarzenia doszło około godz. 11 w Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie) na jednym z osiedli przy ulicy Stolarskiej. Policjanci zostali zawiadomieni przez mieszkańców bloku, którzy zauważyli, że pies spada z balkonu na ziemię.

- Po dojeździe na miejsce okazało się, że w mieszkaniu przebywają dwie osoby. Któraś z nich wyrzuciła psa przez okno - opowiedziała asp. Marta Białkowska-Błachowicz z komendy policji w Aleksandrowie Kujawskim cytowana przez TVN24.pl. Na miejscu pojawili się technicy kryminalni, a osoby odpowiedzialne za tę tragedię zostały zabrane na komisariat.

Zobacz wideo Gdańska straż miejska pomogła kaczej rodzinie przedostać się z Dworu Artusa do Motławy

Ciechocinek. Wyrzuciła psa z czwartego piętra, bo piszczał. Grozi jej więzienie

Policjanci zatrzymali 44-letnią kobietę oraz 61-letniego mężczyznę. Ustalili, że to kobieta wyrzuciła psa z balkonu, ponieważ zwierzę piszczało. Zatrzymane osoby były pod wpływem alkoholu. Kobieta miała około 3 promili w wydychanym powietrzu. - Za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat pozbawienia wolności - dodała asp. Marta Błachowicz.

Owczarek niemiecki (zdjęcie ilustracyjne)Zdarli skórę z psa, bo są skłóceni z właścicielką. "Pijani zakapiorzy"

Więcej o: