Lubuskie. Wypadek z udziałem amerykańskiego pojazdu wojskowego. Nie żyje kobieta

W okolicach Lubikowa w województwie lubuskim na samochód spadł kontener transportowany przez pojazd należący do amerykańskich sił zbrojnych. Prowodząca pojazd kobieta zginęła na miejscu. Czynności w sprawie prowadzi żandameria wojskowa.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku z udziałem ciężarówki wojskowej przewożącej kontener wojskowy śmierć poniosła kobieta - podaje OSP KSRG Rokitno. 

Na ten moment nie są znane szczegóły zdarzenia. "Najpewniej amerykański pojazd wojskowy uderzył w drzewo lub zahaczył o wystający nad jezdnię konar. W wyniku tego transportowany przez niego kontener spadł na przejeżdżający obok samochód osobowy, którym kierowała kobieta. W środku było kilka osób" - podaje portal międzyrzecz.naszemiasto.pl.

Zobacz wideo Wypadek w Sandomierzu. Dostawczak z pijanym 38-latkiem za kierownicą dachował

Kierująca samochodem osobowym mieszkanka Lubikowa poniosła śmierć na miejscu. Pozostali pasażerowie nie wymagali hospitalizacji.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

-W zdarzeniu brał udział wojskowy pojazd sił zbrojnych USA. Na miejscu czynności realizuje żandarmeria wojskowa, natomiast na razie nie mogę podać żadnych szczegółów, ponieważ nie ustaliliśmy jeszcze dokładnego przebiegu całego zdarzenia

- mówiła w rozmowie z portalem międzyrzecz.naszemiasto.pl major Maria Domagała, szef Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Żaganiu.

Więcej o: