Wielkopolska. 14-latek przejechany przez ciągnik podczas prac polowych. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Podczas prac polowych w Mijanowie w gminie Trzemeszno ciągnik rolniczy przejechał 14-latka. Na miejscu pojawił się zespół ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratowniczego. Chłopiec z podejrzeniem uszkodzenia miednicy trafił do szpitala.

Ciągnik przejechał 14-latka w sobotę 9 lipca około godz. 16.30. Do zdarzenia doszło podczas prac polowych prowadzonych w Mijanowie w gminie Trzemeszno (powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie). 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wielkopolska. Ciągnik rolniczy przejechał 14-latka podczas prac polowych

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie st. kpt. Łukasz Michalak przekazał, że zawiadomienie, dotyczące wypadku wpłynęło do służb ratunkowych około godz. 17. - Dostaliśmy zgłoszenie, że podczas prac polowych dziecko zostało przejechane przez ciągnik - przekazał cytowany przez portal gniezno.naszemiasto.pl. Pierwszej pomocy udzielili nastolatkowi przedstawiciele OSP.

Służby ratownicze szybko pojawiły się na miejscu. - Na miejsce wezwano zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala - przekazał strażak w rozmowie z dziennikarzem gnieźnieńskiego portalu. 14-latek był przytomny podczas transportu medycznego. Podejrzewano, że w wyniku wypadku chłopiec ma uszkodzoną miednicę. Na miejscu wypadku pojawiły się zastępy strażackie z Gniezna, Trzemeszna i kujawsko-pomorskiego Mogilna. Aktualnie trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

Zobacz wideo Jawor. 27-latek driftował na rondzie
Więcej o: