Lublin. Trzech 14-latków pobiło rówieśnika. Przyłożyli mu nóż do szyi i grozili zabójstwem

W Lublinie dwóch 14-latków chciało bić się na pięści. Jeden z nich przyprowadził kolegów i wspólnie pobili swojego rówieśnika. Następnie przyłożyli mu nóż do szyi i grozili śmiercią. Całe zajście nagrali telefonem.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Lublinie (woj. lubelskie) w dzielnicy Wrotków. Trzech 14-latków dotkliwie pobiło swojego rówieśnika. Chłopcy przyłożyli mu nóż do szyi i grozili zabójstwem. Całe zajście nagrali telefonem komórkowym.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nastolatkowie rzucający śniegiem i lodem w samochódNastolatkowie rzucali w samochód bryłami lodu. "Wyraz głupoty" [WIDEO]

Lublin. Trzech 14-latków pobiło rówieśnika. Przyłożyli mu nóż do szyi i grozili zabójstwem

Z ustaleń policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wynika, że dwóch chłopców chciało wyjaśnić swoje dawne nieporozumienia. W tym celu chcieli bić się na pięści. W umówionym miejscu okazało się, że jeden z nastolatków przyprowadził ze sobą dwóch kolegów.

- 14-latek zabrał ze sobą dwóch kolegów, którzy od razu zaatakowali pokrzywdzonego. Nieletni, przytrzymując, bili 14-latka po całym ciele. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż, który przyłożył poszkodowanemu do szyi, następnie zagroził mu zabójstwem. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane telefonem komórkowym - przekazał Kamil Gołębiowski, rzecznik prasowy lubelskiej policji.

Zobacz wideo Lublin. Monitoring zarejestrował kieszonkowca, który okradał śpiącego na ławce mężczyznę

Lublin. Trzech 14-latków pobiło rówieśnika. Przyznali się do winy

Po całym zdarzeniu poszkodowany 14-latek opowiedział o zajściu swoim rodzicom. Ci zgłosili sprawę na policję. Dzięki temu funkcjonariusze szybko namierzyli nieletnich sprawców. Funkcjonariusze zabezpieczyli również nóż, którym posługiwali się chłopcy. - Nieletni przyznali się do pobicia oraz złożyli wyjaśnienia. Ich sprawa niebawem trafi do sądu rodzinnego i nieletnich - komentuje Kamil Gołębiowski.

zdjęcie ilustracyjneŻory. 15-latki pobiły rówieśniczkę. Powodem była rozmowa z chłopakiem

Więcej o: