Ryszard Terlecki tańczy i podśpiewuje w Sejmie. Ma "trochę radości" z gospodyniami wiejskimi [NAGRANIE]

Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu opublikował w mediach społecznościowych nietypowe nagranie ze swoim udziałem. Widać na nim polityka PiS w otoczeniu pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Wszyscy razem śpiewają i bujają się w rytm popularnej biesiadnej piosenki.

Ryszard Terlecki udostępnił w środę (6 lipca) na Twitterze nagranie ze spotkania z Kołem Gospodyń Wiejskich w Sejmie. "Koło Gospodyń Wiejskich tym razem w Sejmie. Trochę radości z polityką w tle" - napisał. 

Ryszard Terlecki śpiewa i buja się w Sejmie. "Szła dzieweczka do laseczka" 

Na nagraniu widzimy, że polityk świetnie się bawił wśród członkiń Koła Gospodyń Wiejskich. Razem z nimi głośno śpiewał i bujał się w rytm jednej z najbardziej znanych biesiadnych piosenek "Szła dzieweczka do laseczka", spopularyzowanej przez Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". O szczegółach spotkania polityk nie poinformował. 

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pod nagraniem nie brakuje komentarzy internautów, którzy krytykują polityka, a także przypominają o problemach, z jakimi na co dzień zmagają się ludzie. To m.in. galopująca inflacja, rosnące ceny czy stopy procentowe. 

Zobacz wideo Zjednoczona Prawica dotrwa zjednoczona do wyborów w 2023 roku? Pytamy posła Fogla
Koniecznie pokażcie dzisiaj ten filmik w trakcie ogłaszania podwyżki stóp procentowych. Wypasiony marszałek Sejmu buja się przaśnie, gdy ludzie myślą, jak przeżyć
Cudowny klimat tam mają jak na rekordową inflację, szkoda tylko, że kredytobiorcom daleko do takiego radosnego tupania nóżką

- czytamy pod nagraniem. 

Ryszard Terlecki i jego wypowiedzi 

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki znany jest z dość ostrych wypowiedzi, szczególnie tych skierowanych do opozycji. Polityk często nie przebiera w słowach. Niedawno podczas posiedzenia Sejmu włączył się w dyskusję dotyczącą kryzysu energetycznego. - Pani poseł, pani nie jest na targu, jest pani w Sejmie. Niech pani nie wrzeszczy. Niech pani do lustra popatrzy - mówił Terlecki do posłanki KO Moniki Wielichowskiej. - Niech pani nie krzyczy, na Boga! Pani poseł, no niech pani się nie ośmiesza - komentował dalej. 

W listopadzie zeszłego roku wicemarszałek Sejmu nazwał kobietę, która do niego podeszła w galerii handlowej, "kretynką". Został za to ukarany przez sejmową komisję etyki. "Obrażanie wyborców, którzy wyrażają swoje niezadowolenie z działań PiS, jest niegodne mandatu posła" - stwierdzono. 

Na początku maja polityk udzielił też wywiadu tygodnikowi "wSieci" na temat relacji PiS z koalicjantami. Jak wówczas przekazał, "w Prawie i Sprawiedliwości zwycięża przekonanie, że trzeba 'odstrzelić' tych, którzy są nielojalni, którzy psują, szkodzą, podkładają nogi i rozpychają się".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: